Акватерм –Україна (про підприємство)

Компанія Аquatherm була заснована Герхардом Розенбергом у 1973 році і протягом лише кількох років завоювала положення лідера спочатку на німецькому, а після і на світовому ринку трубопровідної продукції.
Зараз «Аquatherm GmbH» входить в ТОП виробників екологічних і якісних поліпропіленових труб. Трубопровідна продукція компанії «Аquatherm» має широкий спектр застосування.
Одним із ключових факторів успішності протягом більш ніж сорока років є гарантовано висока якість продукції та інноваційний підхід до її створення. Величезна дослідницька база дозволяє інженерам компанії першими на ринку водопровідних труб вводити новаторські ідеї.

Компанія займається виготовленням:
Водопровідних труб для питного водопостачання;
Каналізаційних труб;
Труб для водяної теплої підлоги;
Труби для опалення та гарячого водопостачання;
• Труби для систем кліматизації приміщень (опалення та охолодження);
• Труби для систем сплінкерного пожежогасіння тощо.

Продукція компанії отримала сертифікати ISO 9001, ISO 14001 и ISO 50001, а також сертифікати відповідності в усіх країнах, в яких має представництва. Висока якість і безпечність застосування продукції – от основне кредо «Аquatherm GmbH».

Акватерм в Україні

В 1997 році було засновано підприємство «Акватерм-Україна». Саме ми є ексклюзивним представником німецької компанії в Україні.
Крім безпосередньо продукції компанії «Аquatherm GmbH» (поліпропіленових труб), «Акватерм-Україна» представляє на українському ринку також продукцію німецьких компаній BROETJE (радіатори для опалення) та Viessmann (опалювальні котли).
Увага: Продукція «Аquatherm GmbH» користується настільки високою популярністю у всьому світі, що неодноразово повторювались випадки розповсюдження підробок. Якщо у Вас виникли сумніви у автентичності представленого товару, зверніться до представників «Акватерм-Україна», як до офіційних партнерів «Аquatherm GmbH» для отримання підтвердження оригінального походження.

Переглянути  Presentation Compani Aquatherm-Ukraine

wordpress themes.