Семінар-стажування в Німеччині 09.12 – 14.12.2017р.

16:18 1/3/2018

Безкоштовний семінар-стажування дилерів і партнерів Компанії Акватерм-Україна стало можливим завдяки прагненню фірми aquatherm GmbH, що впроваджує новітні технології III-го тисячоліття, завоювати ще більшу довіру споживачів. Стажування на фірмі aquatherm GmbH проводиться у кілька етапів.

foto 1-1 foto 1-2

Перший етап – дилери та партнери фірми «Акватерм-Україна» протягом дня проходять теоретичне навчання в учбовому центрі фірми, який оснащений найсучаснішим кіно- і відеопроекційної обладнанням. Під час теоретичного навчання слухачі задають будь-які питання, на які отримують вичерпні і відверті відповіді.

foto 2-1 foto 2-2
foto 2-3 foto 2-4

Другий етап – слухачі знайомляться із технологіями конструювання і монтажу трубопровідних систем з матеріалу поліпропілен PP-R (80) фузіолен. У цьому їм допомагають висококваліфіковані фахівці aquatherm GmbH, які проводять практичні заняття і відповідають на питання, що цікавлять технічні питання щодо монтажу труб і фітингів.

foto 3-1 foto 3-2
foto 3-3 foto 3-4

Третій етап – ознайомлення з виробництвом труб і фітингів. Тут слухачі мають можливість ознайомитися з технологією виготовлення труб і фітингів, і зайвий раз переконатися в тому, що ціна на продукцію aquatherm GmbH дійсно відповідає її високій якості.

Четвертий етап – знайомство з суперсучасної лабораторією фірми aquatherm GmbH. У спеціалізованій лабораторії фірми aquatherm GmbH слухачі знайомляться з проведенням лабораторного контролю над якістю продукції (до речі, він проводиться кожні 3 години (!) Протягом доби), починаючи від якості грануляту поліпропілену PP-R (80) до якості готової продукції.

Особливий інтерес у слухачів викликають відділи лабораторії з дослідження гомогенних властивостей труб aquatherm GmbH і конкурентів, а також відділи лабораторії з випробування труб на міцність і довговічність.

Після відповідного навчання проводиться підсумкова зустріч з керівництвом aquatherm GmbH, на якій вручаються сертифікати про проходження навчання на фірмі, а також пам’ятні сувеніри від фірми aquatherm GmbH.

foto 4-1 foto 4-2
foto 4-3 foto 4-4
foto 4-5 foto 4-6

Екскурсійні поїздки в місто Кельн, і особливо відвідування відомого у всьому світі собору Святих Петра і Марії,

5_1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
5_5 Фото 54
5_3 5_6

а також у сталактитові печери, вік яких 2 млн. років – це далеко не повний перелік пам’яток Німеччини, можливість ознайомитися з якими люб’язно надає фірма aquatherm GmbH.

6_1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
5.5 5.6
6_2 6_3

Після змістовної екскурсії з російськомовним гідом партнери  «Компанії Акватерм-Україна» жваво обмінювалися думками і захопленням побаченим.

Черговий семінар-стажування в Німеччині відбудеться в квітні 2018 року.

Прохання дилерам і гуртовим покупцям надсилати заявки на участь у майбутньому семінарі до 02.03.2018 р.