Про нас

Компанія Аquatherm GmbH була заснована Герхардом Розенбергом у 1973 році і протягом лише кількох років завоювала положення лідера спочатку на німецькому, а після і на світовому ринку трубопровідної продукції.

Зараз Аquatherm GmbH входить в ТОП виробників екологічних і якісних поліпропіленових труб. Трубопровідна продукція компанії Аquatherm GmbH має широкий спектр застосування – опалення, водопостачання, кондиціювання, водяного опалення підлоги, обігріву та/або охолодження стін та стель, спринклерних систем пожежогасіння.

Одним із ключових факторів успішності протягом більш ніж 50-и років є гарантовано висока якість продукції та інноваційний підхід до її створення. Величезна дослідницька база дозволяє інженерам компанії першими на ринку пластикових труб вводити новаторські ідеї.

Щоденно фірма Aquatherm GmbH виробляє, складує та відправляє приблизно 150 кілометрів труб та 230 000 штук фасонних частин, які експортує в більш як 84 країн світу.
Новаторство і бажання бути першим зробили німецькі поліпропіленові труби Aquatherm GmbH еталоном якості серед пластикових трубопровідних систем.
Фірма виробляє труби і фасонні деталі в запатентованому для неї спеціальному відтінку зеленого кольору (RAL 1506040).

Завдяки комплексним лабораторним роботам та дослідженням цей процес оптимізації продовжується.

Все можливо разом aquatherm:

Запрошуємо до співпраці Фрілансерів!

Розширюємо дилерську мережу по Україні!

Безкоштовна доставка товарів у всі регіони України

Безкоштовне стажування партнерів в Німеччині!

Спеціальні умови для магазинів та монтажних фірм!