Програма для проектування трубопровідних систем

       Нова розрахункова програма Aquatherm Project UA

Пакет програм Aquatherm Project UA для проектування внутрішніх інженерних систем містить:

1. Програма Aqua-therm 4 HCR– дозволяє редагувати плани і розгортки будь-якої системи центрального радіаторного опалення в одно – або двотрубній системі, а також систем опалення підлог і стін. Охоплює також системи холодопостачання. Графічний редактор дозволяє самостійно накреслити схему будівлі, використовуючи скановані будівельні креслення або застосовуючи більш вигідні для проектувальника рішення – імпорт будівельних креслень з файлів dwg, dxf, із розпізнаванням стін і приміщень. Проекції і розгортки з нанесеними системою і результатами розрахунків можна також експортувати в цих форматах. Програма виконує комплексний тепловий та гідравлічний розрахунок, а також автоматично створює повну специфікацію матеріалів.

2. Програма Aquatherm heat&energy 4 – служить для виконання розрахунку тепловтрат будівлі та сезонного споживання енергії. Програма визначає баланс вентиляційного повітря в приміщеннях, розраховує температуру повітря в неопалюваних приміщеннях. Програма зчитує конструкцію будівлі з креслення, записаного програмою Aqua-therm 4 HCR, завдяки чому конструкція, завантажена з файлу dwg або dxf, або накреслена в графічному редакторі програми Aqua-therm, вимагає лише доповнення таких даних, як структура стін, дані для вентиляції і т. п. Це новаторське рішення значно зменшує кількість праці, необхідної на виконання розрахунків тепловтрат, а також гарантує повну відповідність даних в обох програмах (ці дані зберігаються в одному файлі, який обслуговують обидві програми).

3. Програма Aquatherm-san 4 TS – служить для проектування внутрішніх систем водопостачання і каналізації. Оснащена графічним редактором, який дозволяє швидко накреслити план і розгортку системи та доповнити дані . Виконує гідравлічні і теплові розрахунки, а також автоматично створює повну специфікацію матеріалів. У розрахунках циркуляційної мережі застосовується т. н. термічний метод, який відповідає приписам DVGW та ДБН України. Проекції і розгортки з нанесеними системою і результатами розрахунків можна також експортувати в форматах dwg або dxf.

031

Завантажити програму Aquatherm Project UA

Програма повноцінна, безкоштовна, з відкритою ліцензією

Для Активації програм необхідно ввести наступні коди:

AD-AQTUA-1700-000-FH для активації Aquatherm-heat&energy/Aqua-therm 4 HCR

DD-AQTUA-1700-000-UD – для активації Aquatherm-San 4

Завантажити довідкові та навчальні матеріали можна за посиланнями:

Довідка по програмі Aqua-therm

Довідка по програмі_Aquatherm-san

Довідка по програмі Aquatherm h&e.pdf

Уроки по програмі Aquatherm Project UA.pdf