Гаряча новина! Нові вставні муфти Aquatherm.

16:25 1/6/2020

Aquatherm GmbH – інноваційний лідер європейського ринку поліпропіленових труб знову розширює асортимент своєї продукції.

З’єднання поліпропіленових труб методом полідифузійної зварки стає все більш популярним, але бувають випадки, коли через ситуації, що склалися, досить складно застосувати зварне з’єднання.

Aquatherm GmbH пропонує альтернативний вихід з цієї ситуації – вставні муфти.

Foto-12

Нещодавно розроблені вставні муфти Aquatherm представляють собою простий і швидкий, але безпечний тип з’єднання для систем трубопроводів Aquatherm blue pipe в системах кондиціювання, охолодження, опалення та транспортування технічних рідин в промисловості.

 

 

Foto-11

Швидка збірка – найбільша перевага нових вставних муфт Aquatherm. Завдяки простій системі монтажу трубопроводи Aquatherm blue pipe можуть бути з’єднані на 40% швидше, ніж при електромуфтовому зварюванні. Вимоги до інструменту також значно нижчі. Можлива швидка збірка трубопроводів в будь-яку погоду і навіть в самих найменших приміщеннях, наприклад, в шахтах для стояків, в траншеях або під стелею.

Герметичність з’єднання досягається за допомогою кільця ущільнювача з EPDM. Кільце ущільнювача переднього профілю захищає механіку вставної муфти від бруду.

Після установки вставної муфти Aquatherm система трубопроводів може бути без очікування навантажена повним робочим тиском. Для порівняння: час очікування при з’єднанні електромуфтою може становити до двох годин.

Foto-13

Виготовлені з високоякісного і міцного матеріалу fusiolen PP-RCT, вставні муфти Aquatherm розраховані на підвищене температурне навантаження. Це також підтверджується успішними випробуваннями в випробувальному інституті IMA Dresden, який провів серію випробувань вставних муфт Aquatherm в з’єднанні з поліпропіленовими трубами Aquatherm blue pipe. Випробування проводилися при 0 ° С / 20 ° С і 20 ° С / 95 ° С відповідно до DIN EN 15874.

Асортимент продукції варіюється в діаметрах від 90 мм до 450 мм.

 

Вставні муфти Aquatherm можна комбінувати з усіма трубами Aquatherm blue pipe SDR 11 і SDR 17,6. Єдиним винятком є захищені від проникнення кисню  труби Aquatherm blue pipe MF RP OT.