Новий інструмент aquatherm для в варки сідел в труби під тиском.

12:31 10/9/2019

Реконструкція трубопровідної системи яка знаходиться під тиском – складне завдання. Щоб приступити до роботи, необхідно повністю зупинити та спорожнити систему від рідини, що в ній знаходиться та транспортується. Тільки потім можна здійснювати будь-які маніпуляції з трубами. Головна проблема полягає в тому, що в більшості випадків такі системи є складними і великими за об’ємом. Для їх відключення потрібно затратити багато сил, часу і фінансів.

Врізка під тиском 11  Врізка під тиском 21  Врізка під тиском 31
Знаючи про таку проблему, фахівці заводу aquatherm GmbH розробили спеціальний інструмент, який дозволяє здійснити врізання в систему, що знаходиться під тиском (без зупинки роботи всієї системи). Для з’єднання відгалуження з головною лінією трубопроводу використовується комплект перехідного приварного фітинга aquatherm. Він складається з кульового крана, труби і перехідного сідла розміром 40 мм і 63 мм. В труби Aquatherm green і blue pipe, розміром від 75 до 630 мм може бути здійснено врізання труб розміром 40 мм і 63 мм. Основна труба може просвердлюватись під тиском до 6 bar.

Подивитися відео з процесом в варки сідел в труби під тиском можна за посиланням: www.aquatherm-pipesystems.com/aquatherm-tapping-tool.mp4

Переконливо рекомендуємо всім фахівцям, при вище названих ситуаціях, використовувати інструмент aquatherm для в варки сідел в труби під тиском.