Обережно! На ринку України з’явились фальшивки “під Акватерм”

15:09 9/8/2018

У зв’язку зі зростаючим попитом на якісну продукцію на ринку України зафіксовано багато випадків появи фальсифікованої продукції «під Акватерм»,яка оманливо візуально подібна (саме за фірмовим зеленим кольором) на продукцію Акватерм,  на якій навіть нанесені всі  технічні параметри, скопійовані  у фірми Aquatherm GmbH, але яка не має нічого спільного зі справжньою продукцією  фірми Aquatherm GmbH (Німеччина).

При дослідженні фальсифікованої продукції  в лабораторії фірми  Aquatherm GmbH виявлено, що при виготовлені фальсифікованих  труб та фітингів  використовувалась сировина дуже низької якості. Всі перевірені вироби абсолютно не відповідають найвищому рівню якості, якого вже майже 50 років дотримується фірма Аquatherm GmbH, і тому не можуть клаcифікуватись як придатні для використання в системах водопостачання, опалення, кондиціювання та обігріву підлоги.

Більше того, ця фальсифікована продукція є небезпечною для застосування у системах водопостачання та опалення, кондиціювання та обігріву, оскільки може становити небезпеку для здоровя людини та завдати  велику матеріальну шкоду для майна замовників при пошкодженні систем.

 

Офіційно підтверджуємо, що фірма  Аquatherm GmbH виробляє труби та фітинги винятково в Німеччині на трьох підприємствах, а саме:

  1. Aquatherm GmbH, Бігген 5, Д-57439 Аттендорн,
  2. Aquatherm GmbH, Вільгельм Рьонш-Штрассе 4, Д-01454 Радеберг,
  3. Aquatherm Metall GmbH, Рьонтген-Штрассе 32, Д-57439 Аттендорн.

 

Ще раз акцентуємо Вашу увагу на тому, що фірма Аquatherm GmbH не виробляє свою продукцію в інших країнах, тому імпортована продукція  «під Акватерм» з третіх країн офшорними, тобто  напівлегальними експортерами,  є нічим іншим, як 100%-ним фальсифікатом.

Ми наполегливо  радимо всім, хто працює (чи планує працювати) з трубопровідними системами Акватерм, у разі виникнення сумніву щодо справжності  продукції письмово звернутися тільки до  офіційного представництва в Україні –«Компанії Акватерм-Україна» або до заводу-виробника в Німеччині.