Семінар-стажування в Німеччині 13-18.04.2019р.

18:20 25/4/2019

Безкоштовний семінар-стажування дилерів і партнерів Компанії Акватерм-Україна стало можливим завдяки прагненню фірми aquatherm GmbH, що впроваджує новітні технології III-го тисячоліття, завоювати ще більшу довіру споживачів. Стажування на фірмі aquatherm GmbH проводиться у кілька етапів.

SONY DSC Foto2

Перший етап – дилери та партнери фірми «Акватерм-Україна» протягом дня проходять теоретичне навчання в учбовому центрі фірми, який оснащений найсучаснішим кіно- і відеопроекційної обладнанням. Під час теоретичного навчання слухачі задають будь-які питання, на які отримують вичерпні і відверті відповіді.

SONY DSC SONY DSC
Foto 5 Foto 6
Foto 7 Foto 8

Другий етап – слухачі знайомляться із технологіями конструювання і монтажу трубопровідних систем з матеріалу поліпропілен PP-R (80) фузіолен. У цьому їм допомагають висококваліфіковані фахівці aquatherm GmbH, які проводять практичні заняття і відповідають на питання, що цікавлять технічні питання щодо монтажу труб і фітингів.

SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
Foto 161 Foto 162
Foto 163 Foto 164

Третій етап – ознайомлення з виробництвом труб і фітингів. Тут слухачі мають можливість ознайомитися з технологією виготовлення труб і фітингів, і зайвий раз переконатися в тому, що ціна на продукцію aquatherm GmbH дійсно відповідає її високій якості.

Четвертий етап – знайомство з суперсучасної лабораторією фірми aquatherm GmbH. У спеціалізованій лабораторії фірми aquatherm GmbH слухачі знайомляться з проведенням лабораторного контролю над якістю продукції (до речі, він проводиться кожні 3 години (!) Протягом доби), починаючи від якості грануляту поліпропілену PP-R (80) до якості готової продукції.

Особливий інтерес у слухачів викликають відділи лабораторії з дослідження гомогенних властивостей труб aquatherm GmbH і конкурентів, а також відділи лабораторії з випробування труб на міцність і довговічність.

Після відповідного навчання проводиться підсумкова зустріч з керівництвом aquatherm GmbH, на якій вручаються сертифікати про проходження навчання на фірмі, а також пам’ятні сувеніри від фірми aquatherm GmbH.

SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC

Екскурсійні поїздки в місто Кельн, і особливо відвідування відомого у всьому світі собору Святих Петра і Марії,

5_1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
5_5 Фото 54
5_3 5_6

а також у сталактитові печери, вік яких 2 млн. років – це далеко не повний перелік пам’яток Німеччини, можливість ознайомитися з якими люб’язно надає фірма aquatherm GmbH.

6_1 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
5.5 5.6
6_2 6_3

Після змістовної екскурсії з російськомовним гідом партнери компанії «Акватерм-Україна» жваво обмінювалися думками і захопленням побаченим.

Черговий семінар-стажування в Німеччині відбудеться в грудні 2019року.

Прохання дилерам і гуртовим покупцям надсилати заявки на участь у майбутньому семінарі до 10.10.2019 р.